Naťuklé čelní sklo

... o čemkoliv
Odpovědět
Kormek
Příspěvky: 2
Registrován: stř 21. říj 2015 13:41:24

Naťuklé čelní sklo

Příspěvek od Kormek » stř 21. říj 2015 13:48:05

Mám naťuknuté sklo (pavouček asi 1x2,7centimetru). V servisu mi řekli, že mi to dají do kupy za devět táců. Tak se chci zeptat, zda by šlo uzavrít si na netu pojištění aniž by chtěli moje auto vidět a pak si to sklo nechat následně proplatit? Vydrží to sklo alespoň jeden nebo dva měsíce takto, nebo se mi může vysypat? Řešili ste někdy něco podobného? Díky za každou radu.

Dajur
Příspěvky: 2
Registrován: úte 11. dub 2017 11:36:06

Re: Naťuklé čelní sklo

Příspěvek od Dajur » úte 11. dub 2017 11:50:51

Kormek píše:Mám naťuknuté sklo (pavouček asi 1x2,7centimetru). V servisu mi řekli, že mi to dají do kupy za devět táců. Tak se chci zeptat, zda by šlo uzavrít si na netu pojištění aniž by chtěli moje auto vidět a pak si to sklo nechat následně proplatit? Vydrží to sklo alespoň jeden nebo dva měsíce takto, nebo se mi může vysypat? Řešili ste někdy něco podobného? Díky za každou radu.
Pokud ještě nesedíš, tak se poděl jak jsi dopadl. To by mě fakt zajímalo :-D Btw sklo se ti vysypat fakt nemůže, ale pokud je to ve výhledu řidiče, tak můžeš dostat pokutu až se z toho posereš. V servisu ti asi opoměli říct, že existuje takový epoxit, který to dokáže slepit aniž by jsi poznal rozdíl. Není potřeba vyměnit celé sklo.

Kormek
Příspěvky: 2
Registrován: stř 21. říj 2015 13:41:24

Re: Naťuklé čelní sklo

Příspěvek od Kormek » úte 11. črc 2017 11:33:03

Dajur píše:
Kormek píše:Mám naťuknuté sklo (pavouček asi 1x2,7centimetru). V servisu mi řekli, že mi to dají do kupy za devět táců. Tak se chci zeptat, zda by šlo uzavrít si na netu pojištění aniž by chtěli moje auto vidět a pak si to sklo nechat následně proplatit? Vydrží to sklo alespoň jeden nebo dva měsíce takto, nebo se mi může vysypat? Řešili ste někdy něco podobného? Díky za každou radu.
Pokud ještě nesedíš, tak se poděl jak jsi dopadl. To by mě fakt zajímalo :-D Btw sklo se ti vysypat fakt nemůže, ale pokud je to ve výhledu řidiče, tak můžeš dostat pokutu až se z toho posereš. V servisu ti asi opoměli říct, že existuje takový epoxit, který to dokáže slepit aniž by jsi poznal rozdíl. Není potřeba vyměnit celé sklo.
Hele uplně ve výhledu to nebylo, takže se přes to vidět dalo. To s tím sezením jsem nepochopil.

Odpovědět