Autobazar Praha doporučte

Sháníte sportovní vůz?
Odpovědět
autoborec88
Příspěvky: 2
Registrován: úte 05. úno 2013 22:33:10

Autobazar Praha doporučte

Příspěvek od autoborec88 » úte 05. úno 2013 22:35:01

Ahoj, chystám koupi auta, rád bych ojeté. Na internetu ale moc dobré recenze na autobazary nejsou, tak se chci zeptat, zda nemáte někdo dobrou zkušenost s nějakým autobazarem? Díky za tip :)

autoborec88
Příspěvky: 2
Registrován: úte 05. úno 2013 22:33:10

Re: Autobazar Praha doporučte

Příspěvek od autoborec88 » stř 13. úno 2013 1:02:44

Tak jsem se byl včera podívat v autobazaru MAMA CAR Praha v Kunraticích. Byl jste tam někdo? Nějaká zkušenost? Jejich web je http://www.mamacar.cz . Vybral jsem si tam už jedno auto (neřeknu jaký aby mi ho někdo nevyfouk :D) ale než si ho vezmu, zajímali by mě jestli jste tam už někdo auto kupoval. Nerad bych naletěl... Na webu mají sice napsáno miliony kravin jak jsou všechny auta prověřený, certifikáty o stavu kilometrů, servisní historie apod.. ale to jsou bláboly kterýma se chvástají snad všechny autobazary a když pak koupíte, tak to má stočený kilometry atd.. Pokud má někdo zkušenost, budu rád. O víkendu bych se tam chtěl zastavit, tak dejte vědět. Díky moc

LiborNovak
Příspěvky: 1
Registrován: sob 29. čer 2013 11:53:46

Re: Autobazar Praha doporučte

Příspěvek od LiborNovak » sob 29. čer 2013 11:55:28

Zakoupil jsem v MAma Car Škodu Octavia, kde mě zaujala jejich reklama a vybral jsem si auto původem z Čech a vše souhlasilo i podle popisu v inzerci. Auto funguje bez problémů, byl jsem i na prohlídce v servisu a stav i kilometry jsou v pořádku. Já jsem s nima udělal jen pozitivní zkušenost včetně jednání a jejich přístupu.

Odpovědět