Jeli (jezdíte) jste někdy pod vlivem alkoholu?

Situace na silnicích, obecná diskuse o autech, policejní kontroly,...
Odpovědět
Uživatelský avatar
-DaWe-
Příspěvky: 13
Registrován: stř 28. kvě 2008 17:55:18

Jeli (jezdíte) jste někdy pod vlivem alkoholu?

Příspěvek od -DaWe- » stř 28. kvě 2008 18:44:44

A co vás k tomu donutilo. Tak se pochlubte. Já osobně bych za volant nalitej asi nikdy nesedl... jen když by to bylo životně důležitý ;)
Peugeot 406 1.8 16V

Uživatelský avatar
unitrok
Příspěvky: 34
Registrován: pon 26. kvě 2008 10:54:06
Bydliště: Vysočina

Re: Jeli (jezdíte) jste někdy pod vlivem alkoholu?

Příspěvek od unitrok » čtv 29. kvě 2008 10:31:02

V životě bych "napitej" nejel.Pouze jak říkal DaWe v životně nutných chvílích...

Uživatelský avatar
Pantagruel
Příspěvky: 36
Registrován: ned 25. kvě 2008 22:18:34
Bydliště: Jihlava, Czech republic, EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeli (jezdíte) jste někdy pod vlivem alkoholu?

Příspěvek od Pantagruel » čtv 29. kvě 2008 12:53:14

Tak tak, souhlasím. Ale co říkal kámoš, tak si dal jen dvě piva a zkusil chvilku řídit (jen kousek, večer, nikde nikdo) a prej odhad šel úplně do kytek. Chtěl zastavit u okraje silnice, zastavil metr a půl od okraje. Ikdyž se snažil, tak prostě nikdy to nevyšlo. Dokonce i řazení byl oříšek, takže určitě nesedejte za volant i po malém množství. ;)
VW Vento, 1.8

Uživatelský avatar
-DaWe-
Příspěvky: 13
Registrován: stř 28. kvě 2008 17:55:18

Re: Jeli (jezdíte) jste někdy pod vlivem alkoholu?

Příspěvek od -DaWe- » čtv 29. kvě 2008 12:58:36

Pantagruel píše:Tak tak, souhlasím. Ale co říkal kámoš, tak si dal jen dvě piva a zkusil chvilku řídit (jen kousek, večer, nikde nikdo) a prej odhad šel úplně do kytek. Chtěl zastavit u okraje silnice, zastavil metr a půl od okraje. Ikdyž se snažil, tak prostě nikdy to nevyšlo. Dokonce i řazení byl oříšek, takže určitě nesedejte za volant i po malém množství. ;)
To se mi skoro nechce věřit:). Po dvou pivech, že by až takhle ztratil odhad...
Peugeot 406 1.8 16V

Uživatelský avatar
Pantagruel
Příspěvky: 36
Registrován: ned 25. kvě 2008 22:18:34
Bydliště: Jihlava, Czech republic, EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeli (jezdíte) jste někdy pod vlivem alkoholu?

Příspěvek od Pantagruel » čtv 29. kvě 2008 19:22:14

Tak samozřejmě záleží na tom, zda jsi najeden a jakou máš výdrž. Ale věřím, že to s takovým alkoholovým veteránem, jako jsi Ty ani nehne :lol: Tak můžem někdy zajet vyzkoušet, letiště v Komárovicích, nějakej víkend, co ty na to ? :twisted:
VW Vento, 1.8

Uživatelský avatar
Haky
Administrátor
Příspěvky: 43
Registrován: pát 23. kvě 2008 13:44:28
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeli (jezdíte) jste někdy pod vlivem alkoholu?

Příspěvek od Haky » čtv 29. kvě 2008 19:26:40

Pantagruel píše:Tak samozřejmě záleží na tom, zda jsi najeden a jakou máš výdrž. Ale věřím, že to s takovým alkoholovým veteránem, jako jsi Ty ani nehne :lol: Tak můžem někdy zajet vyzkoušet, letiště v Komárovicích, nějakej víkend, co ty na to ? :twisted:
Tak jako postavit kuzely a zkouset se vyhybat prekazce nebo reakcni dobu v ruznym stadiu opilosti je dobra zkusenost, ale dejte si tam pozor, aby vas potom nejakej kamarad treba omylem neprejel, nebo nehodil auto na boudu... nizky sportaky zrovna nemate, tak to na letisti prevrhnout neni takovej problem 8-) ;)

Uživatelský avatar
Pantagruel
Příspěvky: 36
Registrován: ned 25. kvě 2008 22:18:34
Bydliště: Jihlava, Czech republic, EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeli (jezdíte) jste někdy pod vlivem alkoholu?

Příspěvek od Pantagruel » pát 30. kvě 2008 18:09:42

Haky píše:
Pantagruel píše:Tak samozřejmě záleží na tom, zda jsi najeden a jakou máš výdrž. Ale věřím, že to s takovým alkoholovým veteránem, jako jsi Ty ani nehne :lol: Tak můžem někdy zajet vyzkoušet, letiště v Komárovicích, nějakej víkend, co ty na to ? :twisted:
Tak jako postavit kuzely a zkouset se vyhybat prekazce nebo reakcni dobu v ruznym stadiu opilosti je dobra zkusenost, ale dejte si tam pozor, aby vas potom nejakej kamarad treba omylem neprejel, nebo nehodil auto na boudu... nizky sportaky zrovna nemate, tak to na letisti prevrhnout neni takovej problem 8-) ;)
Oprava : Sporťáky nemáme vůbec :lol:
VW Vento, 1.8

Uživatelský avatar
Strejda.b
Příspěvky: 4
Registrován: pon 26. kvě 2008 18:42:51

Re: Jeli (jezdíte) jste někdy pod vlivem alkoholu?

Příspěvek od Strejda.b » pon 02. čer 2008 18:30:01

Opilej jsem jel jednou, když jsem vezl kamaráda na pohotovost a řeknu vám není to dobrý pocit. Nesnáším kretény, kteří se nalejou a pak si hrají na pány silnic. Takový lidi by neměli dostat řidičák ani na koloběžku !!!! Jinak s těma kuželama to není špatný nápad, projistotu se předem objednám do autolakovny a můžeme to zkusit
Audi 80, 1.8 S

Uživatelský avatar
Pantagruel
Příspěvky: 36
Registrován: ned 25. kvě 2008 22:18:34
Bydliště: Jihlava, Czech republic, EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeli (jezdíte) jste někdy pod vlivem alkoholu?

Příspěvek od Pantagruel » pon 02. čer 2008 19:46:51

Dneska jsme se chtěli s kámošema projet po letišti, přijedeme tam a co nevidíme ?! Velkej bílej autobus, asi 60 policajtů, všude kužely a jezdili tam s civilníma Škodovkama se zatmavenýma sklama :shock: Takže jsme dlouho neprovokovali a jeli pryč :lol:
VW Vento, 1.8

Uživatelský avatar
rx-8
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 07. srp 2008 9:40:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeli (jezdíte) jste někdy pod vlivem alkoholu?

Příspěvek od rx-8 » pát 08. srp 2008 0:33:06

Bohužel ANO, Bohužel nejednou, Bohudik vždy bez problému, nikdy se nic nestalo, Bohužel jsem alespoň na oko jel vždy jak střízlivý, jak tu výše zmiňujete, "být to životně nutný, jel bych", tak v případě opilosti mě mnohdy hodně skutečností přijde "životně nutných", resp. člověk v tu chvíli rozhoduje a rozhoduje se špatně. Na svou obhajobu nic nepíšu, snad jen to, že se opět snažím poslední rok polepšit a vracim se k dříve drženému zvyku, že buď řídím anebo piju, žádné trochu nebo jedno... Pak člověk nezná míru a když už požil jedno, může dvě a když dvě, tak i malýho panáka atp.. :( a je to špatně... PS.: vlastně mě jednou jedna skutečnost vyléčila z podobných dobrodružství a to, když mi díky opilosti za volantem ukradli během dvou hodin 2 auta! :) :) ...to by však byla kapitola sama o sobě, to napsal sám život, člověk nad tím kroutí hlavou, co všechno se může stát :)

Karel1991
Příspěvky: 7
Registrován: úte 07. zář 2021 13:36:31

Re: Jeli (jezdíte) jste někdy pod vlivem alkoholu?

Příspěvek od Karel1991 » úte 14. zář 2021 9:15:45

Jednou jsem jel jako mladej po pár pivech jen kousek za obec k lesní cestě a kdo mě nezastavil...No stalo se mi to osudným :oops: :lol:

Odpovědět