GPS navigace

Situace na silnicích, obecná diskuse o autech, policejní kontroly,...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pantagruel
Příspěvky: 36
Registrován: ned 25. kvě 2008 22:18:34
Bydliště: Jihlava, Czech republic, EU
Kontaktovat uživatele:

GPS navigace

Příspěvek od Pantagruel » čtv 29. kvě 2008 13:10:21

Jakou používáte GPS navigaci, jak jste s ní spokojeni ?!

Já žádnou nemám, zatím ani nijak podstatně nepotřebuji, protože jezdím jen dvě - tři delší trasy pravidelně, jinak jen po městě. Ale do budoucna s ní počítám, jen nevím, zda koupit samostatnou autonavigaci (začínají již od 3000,-) :twisted: , nebo si koupit nové MDA s GPS, ovšem taková MDA jsou až od cca 10 000,- :roll:
VW Vento, 1.8

Uživatelský avatar
-DaWe-
Příspěvky: 13
Registrován: stř 28. kvě 2008 17:55:18

Re: GPS navigace

Příspěvek od -DaWe- » čtv 29. kvě 2008 13:59:18

Já bych šel určitě do samostatný. MDAčko mi přijde zbytečný, ale vím, že ty se v těhlech věcech vyžíváš... :D
Peugeot 406 1.8 16V

Uživatelský avatar
Pantagruel
Příspěvky: 36
Registrován: ned 25. kvě 2008 22:18:34
Bydliště: Jihlava, Czech republic, EU
Kontaktovat uživatele:

Re: GPS navigace

Příspěvek od Pantagruel » čtv 29. kvě 2008 14:40:45

A jak :twisted: Malá vášeň 8-) Ale asi bych ti to taky viděl na samostatnou autonavigaci, je to levnější řešení a mnohdy snad i výhodnější. :geek:
VW Vento, 1.8

Uživatelský avatar
Strejda.b
Příspěvky: 4
Registrován: pon 26. kvě 2008 18:42:51

Re: GPS navigace

Příspěvek od Strejda.b » pon 02. čer 2008 19:04:21

já mám teda mobil s navigací (Mio A701) a bylo to pro mě takové nejlvýhodnější řešení. Jasný že navigace součástí PDA není tak dokonalá, ale musím říct že když jsem náhodou zabloudil, ať už řidič nebo spolujezdec, tak nás vždy dostala bez problémů do cíle. Scháněl jsem pouze PDA na práci a příložitostně se hodí i GPS navigace v něm. Pro někoho, kdo často jezdí delší trasy a na místa kde to nezná, je určitě lepší samostatná GPS, ale pro někoho jako jsem já bohatě postačí toto řešení. Vůbec nevím kolik teď stojí GPS navigace, ale rozhodně pro někoho kdo potřebuje obojí, nemá cenu kupovat dvě věci.
Audi 80, 1.8 S

Uživatelský avatar
Pantagruel
Příspěvky: 36
Registrován: ned 25. kvě 2008 22:18:34
Bydliště: Jihlava, Czech republic, EU
Kontaktovat uživatele:

Re: GPS navigace

Příspěvek od Pantagruel » pon 02. čer 2008 19:42:45

Nejlevnější navigace jsou již dokonce i pod třemi tisíci. Je zde spíše otázka financí v rozhodování - pokud bych chtěl MDA s GPS, tak bych musel prodat mé současné MDA a doplatit cca 6k a co bych získal ? Jen to, co mám teď s GPS modulem. Je spíše lepší koupit samostatnou, levnou navigaci a nechat jí natrvalo v autě, dle mého názoru. :ugeek:
VW Vento, 1.8

Uživatelský avatar
unitrok
Příspěvky: 34
Registrován: pon 26. kvě 2008 10:54:06
Bydliště: Vysočina

Re: GPS navigace

Příspěvek od unitrok » stř 25. čer 2008 18:40:52

Máte někdo zkušenost s novou třídou navigací DreimGO DG210 a DG120? Parametrově vypadají docela dost dobře, a cena 4000,- je taky lákavá :)

Roadrunner
Příspěvky: 1
Registrován: pon 21. črc 2008 18:45:26

Re: GPS navigace

Příspěvek od Roadrunner » pon 21. črc 2008 18:53:49

Nevím, no, GPS navigace do obyč. osobáku? To je trochu zbytečnost, teda hlavně na cesty po republice, mě to teda akorát prudí, nesnáším, když mi někdo říká kam a jak mám jet, navíc je to ve městě poměrně nepřesné, chyby jsou sice hlavně v mapách, ale i v samotném řešení GPS. Jestli si kdy pořídím navigaci, tak možná na principu technologie Galileo, případně kombinace systémů. Pořád je totiž nejen v přesnosti map co zlepšovat...ZAtím jenom další krám, za co se dají utratit prachy a co předvádět kamošům v hospodě, nebo na akci. :D

Odpovědět