Radio a draty

Instalace, komponenty, soutěže, srazy,...

Moderátor: AudioMaster

Odpovědět
agasin
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 29. kvě 2008 23:36:44

Radio a draty

Příspěvek od agasin » čtv 29. kvě 2008 23:50:03

Mam takovej problem koupil jsem si zesilovač Toxic 500W a ted jsem si koupil i nove autoradio když jsem to napojil tak mi to jednou vyhořelo (pojistka) brnkl mi dratek + od bateri o kostru :lol: ale to už je vyřešeny---z5 k tomu zesilovači když dam radio na plno tak se mi vypne uplně zvuk a nic když to stlumim tak taky nejde co stim???--------------dalši problem když mam draty od vyhybky k reprakum dlouhe cca1m a stačilo by kdyby ty draty byly pouze 20cm je nějakej rozdil mezi tim ?? nebo je to jedno že kabl mam 1m a vadi když mamten metrovej kabl smotanej a danej do uzlu?? slyšel jsem že to pry nějak ruši zvuk čico ???------------------omlouvam se za chyby

Uživatelský avatar
SPLfavo
Příspěvky: 3
Registrován: pát 30. kvě 2008 1:00:08
Bydliště: Svitavy
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio a draty

Příspěvek od SPLfavo » pát 30. kvě 2008 1:07:50

Chyba bude asi v zapojení.. třeba jsi to zapojil do nižší impedance a zesik to nezkousne a vypíná se. Jinak délku kabelů dávej tolik kolik potřebuješ.. Např když máš moc dlouhé napajecí, tak tam ztrácíš proud.
No bass No fun :)

RobinHudecek
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 14. črc 2016 13:22:43

Re: Radio a draty

Příspěvek od RobinHudecek » pon 03. říj 2016 21:14:55

Dobrý večer, rady ohledně zapojení na Octavii najdete například zde: http://www.audioland.cz/rady-a-navody/ . Podle návodu jsem sám postupoval (také jsem tam kupoval reprobedny, mohu doporučit - nejlepší ceny).

Uživatelský avatar
wachturm
Příspěvky: 2
Registrován: pon 04. úno 2019 10:29:35

Re: Radio a draty

Příspěvek od wachturm » pon 04. úno 2019 10:44:41

Podle mě tak, jak píše SPLFavo, bude problém s nižším odporem.
Zkus se podívat na tuto poradnu ohledně zapojení, třeba něco najdeš.
DiamondStar Motors D22 - 4G63 - 1991

Odpovědět