| | | |
|
Nadstandardní výbava:
|
|
Prodám Subaru Impreza WRX 169 kw 2007
Najeto 130 000 tis. Celý život garážovaná, nikdy neviděla zimu, ježděno z 95% za sucha.
Je to domací mazel, který dostával prvotřídní péči (možná až moc) a pro někoho hezká ojedinělá uloženka co se težko hledá. Opravdu bez koroze, jenom povrchová vzdušná liška. Ale původní stav
Jsem třetí majitel. Originální sériový stav bez úprav. Já jsem ji hledal taky dost dlouho. Nájezd jsem měl tak 3 tis ročně. Byla to srazovka..
S původním majetelem to obdrželo pár hrubších (kapota, blatník, nárazník) škrábanců a majitelem nechal vše nalakovat aby to vypadaco co nejlépe a o peníze nešlo. (mám fotky). Takže je lakovaná přední část vozu (kapota, blatníky, nárazník).
Pár šrámu na voze je ale fakt pár, jinak je to fakt krásný. Na autě je origo STI křídlo a WRX je k autu. Impreza má katalyzátor a je oddělaný pouze středový tlumič a zadní díl je laděný Remus, ale emise v klidu. Krásný zvuk na normální jízdy akorát. Auto má pancéřové hadice k třměnům a kosti stabilizátorů whiteline. Přední rozpěra v motoru mezi tlumiči Whiteline. Udělané denní svícení svícení aby se šetřily xenony. Na autě je pořád funkční keramika. Gumy good year F1. Zástěrky origo STI. Modré pružiny Prodrive které jsou nesehnatelné, sníží auto cca o 2cm a dodají mu tužší vlastnosti podle Prodrive je to idelální naladění na rozbitejší okresky. Zatáčky bere velice hezky až to strach nedovolí. Olej meněn cca po 5 tis. Motor je krásně tichý a bez chyby. Olej nežere a nic kolem. Jede nádherně. Vždy řádně dochlazováno a zahříváno. Auto jezdilo celý život pouze na Vervu 100 mám i účtěnky od původního majitele. Kola OZ Superleggera sem tam mají nějakou kosmetiku a jedno je lehce kouslé ale nikde nic neuchází ani nekope (tak už jsem to koupil). Nechal jsem převažovat a pohoda. 2 din rádio na USB ale je takové oldschool tak rok 2010, ale pasuje to tam. Klima funčkní
Vady: při špatném zařazení škrtne 5 rychlost, malinko se v dolní části mlží řidičovo světlo očividně mojí chybou ale vždy se odmlží a je to spíš v dešti. Naprasklá páka na zvedání a snižování řidičovy sedačky, ale je tam a funguje cajk. O pár mm nesedí narazník k blatníku
2022 paliv čerpadlo
2023 spojka organika exedy a olej na jaře
26.06.
- spínač oken spolujezdce, zámek pásu řidiče
1.7.
- rozleštění laku + keramika na lak + plasty
- výměna gufera na poloose
10.8.
- zástěrky
20.8
- pravá přední vnitřní manžeta
- výměna držáku nárazníku ( nepasovalo to přesně aby to bylo dokonalé )
- zadní difuzor
9.10.
- HKS blow off original
18.12.
- nová baterie
2024
20.1.
- neony, světla lakované do černa, fólie na polovinu zadních světel, přední lipo
1.04.
- nové matice do kol a středové pokličky
23.9.
- těsnění pod hlavou, rozvody, olej, filtry, budík teploty oleje, chlazení 4 válce, repase hlav, rovnání bloku, svíčky, kontrola a čištění motoru, odstraněn večně problémový sekudární vzuch a zakázáno v jednotce, výměna tvrdých hadic a spousta věcí kolem ( je faktura )
Důvod prodeje: Už ji mám delší dobu a chci svůj život směřovat jinam, kde pro Imprezu není místo a nemohl bych ji dát tu péči a lásku kterou doposud.
Cena 475 tis nebo výměna za BRZ
Mám potom spoooooousty dalších fotek samozřejmě
|
| | | |
| | | |