| | | |
|
Doplňující popis:
|
|
Prodám svojí kapesní raketu v karoserii coupé. R.v.2009,Auto sloužilo jako víkendovka, bylo vždy dostatečně zahřáto i dochlazováno, žádný okruhový ani městský „otloukánek“ byť semnou dvě Sosnové zažil bez jediné chyby/vady. Hýčkaný kousek v nadstandardním stavu,garážovaný a v zimě nejetý, ručně mytý,tankovaná pouze verva. Podvozek je tuhý (tlumiče bilstein), Poctivé mechanické auto s přesným hydraulickým řízením. Motor a převodovka v naprostém pořádku.
-Motor(n54 225kw): Auto není nijak nesmyslně “přestagovaný” ani jinak sprasený typu “pops and bangs”atd…řešil jsem jedinou slabost auta která je na všech n54kách a to je chlazení oleje. Na autě je větší cooler, hliníkový charge pipe s Bov od forge, downpipy od vrsf,K&N vzduchový filtr,celohliníkový chladič vody,hliníkový olejový termostat od mosselman. Ohledně servisu jsou na autě od minulého majtele hotové rozvody a ojniční ložiska, repas turb,vodní pumpa,termostat veškerý minulý servis s evidencí faktur… za mě nové svíčky, všechny komplet filtry a náplně včetně automatu (motorový olej každých 5 tisíc),nové čerpadlo,nový pal. filtr+plovák.Auto jinak nežere olej ani vodu a motor je suchý bez úniku oleje/vody.
- Co se týče exteriéru tak lak je rozleštený, bez oděrek a zavoskovaný na dva roky. Dynamic světla rozleštěny a potažený ppf fólií, přední nárazník předělaný na styl 1M včetně originálních a funkčních 1m nádechů.Zadní část je obohacena karbonovými doplňky.
-Auto je na r18 origo odlehčených m-performance kolech a nových pneumatikách continental sportcontact 7.
-Interiér je v mpacketu tzv. Černý strop, příplatkové červené(coral red) elektrické sportsize s dofuky, příplatkový držák na pití,multifunkce,aux,šíbr, automatické naklápěcí(dynamic) světla
-Převodovka: Automat 6hp s pádli pod volantem(nový filtr+olej)
Auto je jinak jízdně fakt dostačující a hravé, kdybych neřešil rekonstrukci tak neprodávám:) Pro více info volejte/pište sms
|
| | | |