| | | |
|
Doplňující popis:
|
|
Po bezproblémových více jak 4 letech a 130 tisících kilometrech pouštím do světa svého parťáka do nepohody. Pořídil jsem Arteon Shooting Brake se silnějším benzínovým motorem a dva Arteony nejspíš nevyužiju.
Jsem 2. majitel, původ ČR, první registrace 8/2018, nájezd 225 000 km (zhruba 80 % dálnice, cca 30 tisíc km ročně). Auto je v denním provozu a o jeho kosmetický stav je pravidelně pečováno u autovtopu8.webnode.cz
Motor 2.0 TDI, 140 kW / 190 k, 7st. automatická převodovka DSG
Pohon všech kol 4Motion
Ve výbavě je snad vše co šlo naklikat, kromě DCC (adaptivní podvozek), panoramatické střechy a vyhřívání zadních sedadel.
- Digitální kokpit
- Navigace Discover Media
- Adaptivní LED světlomety
- Adaptivní tempomat (ACC) s funkcí Follow to stop
- Asistent jízdy v pruhu, čelní asistent s nouzovým brzděním
- Hlídání mrtvého úhlu
- Proaktivní ochrana cestujících
- Rozpoznávání dopravních značek
- Parkovací kamera
- parkovací senzory po celém obvodu auta
- Kožená sportovní sedadla s masážní funkcí a pamětí na straně řidiče
- Ventilace předních sedadel
- Ambientní osvětlení
- Digitální Sound systém se subwooferem
- Bezklíčové odemykání
- Originální tažné zařízení
Kompletní, doložitelná servisní historie. Do cca 177 000 servisováno v autorizovaném servisu, od té doby cca v půlročních intervalech (15 000 km) u autowerks.cz v Praze.
- 225 000 km: olej, filtry, prohlídka
- 210 000 km: olej, filtry, prohlídka
- 195 000 km: velký servis, olej motor + filtr, olej a čištění síta haldex, olej a filtr DSG, filtry, nové zadní brzdy (sportovní děrované kotouče)
- 177 000 km: rozvody + pravidelný servis, poslední v autorizovaném servise VW
Auto je nehavarované. V minulosti drobné kosmetické opravy: lehce lakované levé zadní dveře po odření (ještě u prvního majitele) a výměna dílů masky po střetu se zajícem. Vše profesionálně opraveno.
2x nové letní pneumatiky (červen 2026), 2x bude nutná výměna příští sezonu
Zlobí nezávislé topení, buď ještě vyřeším, nebo možnost diskuse o ceně.
Na voze byl proveden softwarový Stage 1 tuning ECU (rozumné zvýšení výkonu) a TCU (smysluplnější řazení DSG), sportovní sání, vypnutý start-stop a vypnuté AdBlue, vše u autowerks.cz, kde je vozidlo pravidelně servisováno. Dále drobné softwarové úpravy (interval asistenta jízdy v pruhu, zamknutí nastartovaného auta zvenku, denní svícení zadních světel, barvy interiérového osvětlení).
V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat.
|
| | | |